How ثبت شرکت سهامی خاص can Save You Time, Stress, and Money.

اگر به دنبال فعالیت قانونی و رسمی در ایران هستید، حتما حتما حتما باید شرکتی در راستای فعالیت خود به ثبت برسانید تا در آینده دچار مشکلات نشوید.

با این وجود اگر اقدام به ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود کنم به مشکلی برنمیخورم؟ یا حتما باید سهامی خاص ثبت کنم؟

آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم.

بعلت طولانی بودن پاسخ به سوالات شما – امکان درج آن در این متن وجود ندارد

برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید.

یکی دیگر از مزیت های ثبت شرکت این است که جلوه حقوقی، قانونی و رسمی به کسب و کارتان می بخشد، مثلا فرض کنید که موقعیت ای برایتان پیش آمده و می توانید با مجموعه ای دولتی یا خصوصی وارد مذاکره شوید و قراردادی را منعقد نمایید، سپس از شما می پرسند که شما کیستید یا اسم شرکت تان چیست ؟؟؟ در صورتی که شرکتی نداشته باشید، چه می خواهید بگویید؟؟؟ می خواهید خود را با نام کوچک تان معرفی کنید ؟

جهت مشاوره رایگان می توانید با مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید.

میخواستم راهنمایی کنید چه نوع ثبت شرکتی رو انجام بدیم بهتره

اگر  جزو عضو هیئت مدیره نباشد و فقط به عنوان وب سایت سهامدار باشد اشکالی وجود ندارد.

شعبه یکی از واحدهای یک شرکت است که می تواند فروشها و خدمات خود را در منطقه ای که ممکن است فاصله زیادی با مرکز اصلی شرکت داشته باشد، گسترش دهد.

در این مرحله باید نام های پیشنهادی خود را به اداره بفرستید و اگر نام شما تکراری نباشد، مورد تایید قرار میگیرد. شرایط انتخاب نام شامل موارد زیر می باشد:

۲.اگر بخواهیم در مناقصات ادارات راجع به کار خود شرکت کنیم کدام نوع شرکت مناسبتر است؟

پس از انتخاب اعضای هیئت مدیره باید میزان سرمایه اصلی شرکت و همچنین میزان سهم الشرکه اعضاء را نیز با نسبت دقیق معین نمود.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید معیار های زیادی در تعیین هزینه ثبت شرکت دخیل است مثلا اگر شرکت ثبت شرکت تان کوچک باشد، هزینه روزنامه رسمی یک قیمت است، اگر شرکت تان بزرگ باشد ، هزینه روزنامه رسمی گران تر خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *